تغییر لوگو و لباس جدید خدمت از ما

سال 95 زمانیکه لوگوی قدیمی خدمت از ما انتخاب شده بود، یادم میاد که حمید زنگ زد و گفت برو لوگو رو توی سایت ببین. وقتی که لوگو رو دیدم خیلی برام جذاب بود، پلنگی که پر از آچار و ابزاره و به معنی سرعت و انجام کارهای فنی هست. رنگ زردش هم خیلی جذاب بود.

 

 

اون زمان من هنوز به خدمت از ما (حمید و مصطفی) نپیوسته بودم اما کاملا در جریان شروع بیزنس بودم. تمام نگاه هم به سمت تامین خدمات فنی بود که این موضوع از سال 96 به مرور به سایر خدمات منزل مثل نظافت و کارواش هم رسید و دسته های خدمات به سرعت اضافه شد (به اصطلاح حمید توسعه در سطح). از سال 97 که رسماً عضوی از خدمت از ما شده بودم تصمیم گرفتیم کیفیت خدماتی که داریم رو بهتر کنیم و این دفعه توسعه را در عمق پیش ببریم.

با ورود به سال 98 چند اتفاق همزمان رو تجربه کردیم. تغییرات زیرساختی در دپارتمان ها، از پشتیبانی مشتریان تا دیجیتال مارکتینگ. تغییرات انجام شده باعث شد که سریع و چابک تر از قبل حرکت کنیم. در طول مدتی که مشغول انجام تغییرات بودیم تصمیم گرفتیم بازار و نیاز مشتریان رو بهتر بررسی کنیم که این موضوع سببی شد برای ایجاد تغییراتی در پیاده سازی استراتژی خدماتی که ارائه میدیم که سرآغازی بود برای نگاه جامع به هر آن چیزی که خدمت از ما رو تعریف می کرد و عاملی شد که به تغییر لوگو و تغییر رنگ اصلی سایت که زرد بود فکر کنیم. پروسه ی به نتیجه رسیدن برای تغییرات لوگو که حمید توی پست پشت صحنه تغییر لوگو خدمت از ما  کامل توضیح داد باعث شد که اقدام کنیم برای طراحی لوگوی جدید خدمت از ما که واقعا هم با اهداف جدیدی که برای شرکت نوشتیم بسیار بیشتر از قبل همسو و هم جهت شد.

لوگوی قدیمی که نشانه ی سرعت در رسیدن و انجام امور تاسیساتی بود به لوگوی جدید که نگاه حمایتگرانه و پشتیبان نسبت به درخواست خدمات مختلف رو داره تبدیل شد.

 

 

لوگوی دوست داشتنی و پر از معنی و مفهوم که لباس جدیدی شد برای خدمت از ما.

توضیحات کامل مفهوم لوگوی جدید رو می تونید اینجا بخونید.

 

 

 

4 دیدگاه برای “تغییر لوگو و لباس جدید خدمت از ما

 1. سلام. خیلی عالی و مبارکه! اما چرا در تمام عکس‌های سایت هنوز لوگوی قبلی وجود دارن؟ مثل عکس اپلیکیشن و این‌ها.

  1. سلام
   ممنون از اینکه سایت و اپ رو چک کردید. یکم صبوری کنید همه ی جاهایی که لوگوی قبلی رو داره، تعویض و کل قسمت ها یکپارچه میشه
   شاد و پیروز باشید

 2. سلام؛ قبلی خیلی بهتره و به نوع کار شما نزدیکتره. جدیده هم حالت تکراری داره و هم شکل دوتا قلم خودنویسه؛ برای فرادرس و مکتبخونه خوبه.

  1. سلام وقتتون به خیر
   در طراحی لوگو، معنی و مفهوم کانسپت های لوگو خیلی مهم هست. این لوگو کاملا مینیمال هست و هرگونه خدمتی رو زیر تعریف خودش پوشش میده، اما لوگوی قبلی فقط نگاه به حوزه ی فنی داره. مثلا آموزش یا نظافت رو نمیتونست زیر پوشش خودش داشته باشه.
   ممنون از ارسال نظرتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *