درباره من

من حبیب صادقی نژاد هستم . متولد سال1367 .

بسیار پرتلاش هستم و از شروع دوران تحصیلی برای خواندن دروس وقت بسیار میگذاشتم و تا مقطع ارشد تحصیل خود را در رشته ی عمران ادامه دادم .

درگذشته فردی درونگرا بوده ام که بدلیل اهداف و خواسته هایی که برای خود مشخص کرده ام قالب شخصیتی امروز من برونگرا شده است . در مسیر زندگی خود تغییرات و تجربه های زیادی کسب کرده ام و به لطف آشنایی با محمدرضا شعبانعلی ، متمم و دوستان علاقه مند به آن دو ، با مفاهیم جدیدی آشنا شده ام که سبب تشخیص مدل ذهنی مفیدتر برای من شده است که با استمرار در یادگیری کماکان در حال بهبود است . دائما خود را بررسی میکنم و از تغییر ترسی ندارم .

دلیل تغییرات و علاقه به کسب تجارب زیاد را آشنایی با فروش و بازاریابی میدانم .

در تمامی روزهای مشغول به انجام کار ، در جستجوی موثر بودن ، پیدا کردن یا ساختن راه هایی به جهت رشد مجموعه به سمت مثبت  بوده ام و در این زمینه همیشه مطالعه ، آموزش و مشورت از افراد موفق در زمینه ی شغلی مرتبط  را به عنوان جزیی جدا نشدنی از زندگی خود دیده ام و به آن پایبندم . سعی دارم در تمامی لحظات کاری با استفاده از برنامه های از قبل تعیین شده ، نظم و علم به روز در آن حوزه ، کارها را پیش ببرم .

بسیار علاقه مند به صحبت کردن و به چالش کشیدن خود و سایر دوستان و نزدیکان در زمینه ی کاری و آینده ی شغلی هستم . از ندانستن در مورد موضوعی خاص ترسی ندارم و برای یادگرفتن مطالب جدید و البته مرتبط ، همیشه در صف اول داوطلبان هستم.

انضباط فردی ، متعهد بودن به آنچه میگویم ، آن تایم بودن ، اهل برنامه ریزی بودن ، ریزبینی و دقت ، انتقاد پذیری ، استقلال طلبی ، مبادی آداب بودن ، موثر در کار تیمی ، اهل مطالعه و بررسی بودن ، و رقابتی بودن از وجه های شخصیتی من است . 

برای کسب موفقیت ترسی ندارم و برای رسیدن به آن آمادگی عبور از سختترین مسیرها را دارم .

 همیشه معتقدم اگر انسان دیگری توانسته کاری خارق العاده انجام دهد ، من نیز هم با پیدا کردن راه خود و تلاش در آن زمینه ، می توانم موثر واقع شوم .

در حال حاضر کسب و کار فعلیم در حوزه ی ارائه خدمات آنلاین منازل و ساختمان با مدل سرویس مارکت پلیس در ایران با نام ” خدمت از ما ” است .

امروز میتوانم با قاطعیت بگویم که زندگی من ، به قبل و بعد از ” خدمت از ما ”  تقسیم میشود که عاملی بزرگ برای توسعه ی فردی ، تیمی و مدیریتی من بوده است .