مشاهدات مردی که به آینده سفر کرد

امروز صبح یه مطلب توی اینستا برام ارسال شد در مورد فردی به نام پائول آمادئوس دیناخ ( Paul Amadeus Dienach ) که به سال 3906 میلادی سفر کرده و از اطلاعات تاریخی قرن های گذشته ی قبل از آن سال ، کامل آگاه شده است.

 

سفر به آینده

 

وقتی که مطلب را توی اینستا دیدم خیلی باورم نشد که اینچنین اتفاقی افتاده باشد اما با کمی سرچ متوجه شدم صحبت هایی در مورد این موضوع شده و کتابی از آن چاپ شده است.

پاول دیناخ یک معلم سوئیسی اتریشی بوده که در سال 1921 میلادی به دلیل مشکلات و بیماری ایی که داشته به مدت یک سال کما میرود و در این مدت روح او به سال 3906 سفر می کند. پس از اینکه دوران کمای او به سر می آید تصمیم می گیرد که مشاهدات خودش را بنویسد. امروز کتاب او به نام (Chronicles From The Future) چاپ شده  و در دسترس عموم قرار دارد.

او در این کتاب نوشته که تا سال 2300 میلادی دغدغه های انسان ها کمبود منابع ، مشکلات مالی ، مسائل زیست محیطی و مشکلاتیست که هم اکنون (سال 2019 میلادی ) درگیر آنها هستیم.

در سال 2204 حدود 20 میلیون انسان در مریخ زندگی می کنند اما به دلیل یک حادثه ی طبیعی در سال 2265 همه انسان ها جانشان را از دست می دهند و دیگر کسی به زندگی روی سیاره مریخ فکر نمی کند.

بدلیل مشکلاتی که دولت ها باهم داشته اند در سال 2309 یک جنگ جهانی صورت می گیرد که در آن انسان های بسیار زیادی جانشان را از دست می دهند (البته اشاره نشده جنگ جهانی چندم).

پس از آن در سال 2396 جهان به شکل دیگری اداره میشود ، یک قدرت مرکزی حاکم برکل جهان می شود و منابع بسیار بیشتر از قبل در دسترس انسان  ها قرار می گیرد. در این دوره انسان ها به مسائل معنوی خیلی اعتقادی نداشته اند و این موضوع تا سال 3400 ادامه می یابد که به عصر تاریکی نام گرفته است.

از سال 3400 به بعد مدل حکومتی و افرادی که بر جهان حاکم می شوند تغیییر می کند. کسانی که به واسطه ی علم و جهشی که با توجه به تکنولوژی روز برای مغز انسان پیش آمده ( اضافه شدن تراشه به مغز ) توانسته اند به صورت همزمان به مسائل مختلفی مثل فلسفه ، هنر ، علم ، عرفان و …مسلط باشند. افراد حاکم در این دوره سازندگان جهانی نام دارند.

در این زمان مدت واقعی کار کردن انسان ها 2 سال و طول عمر آنها 17 تا 19 سال است.

این موضوع با توجه به اینکه در مورد چیزی هست که هنوز بشر آن را ندیده ( آینده ) و سندی هم برای اثباتش وجود نداره قطعا قابل اتکا نیست اما با توجه به صحبت هایی که شده خیلی هم دور از ذهن نیست.

چون برای خودم جالب بود خواستم توضیحاتی رو در موردش بنویسم.

 

منابع : 1 ، 2 ، 3

 

 

مشاهدات مردی که به آینده سفر کرد
مشاهدات مردی که به آینده سفر کرد
3.5 (70%) 4 votes

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *